balunet.eu
Domov Kontakt-web-formular Sitemap Atom

Hi-technologie - balunet.eu

» Pridat stránku, odkaz

Hi-technologie


obrazok Nové 3D pamäťové čipy s využitím výrobnej technológie CMOS a s pomocou tzv. Through-Silicon Vias (TSV).

obrazok Európska komisia začala formálne protimonopolné konanie, ktoré má zistiť, či viacerí svetoví vydavatelia nevyužívali nekalé praktiky, ktoré by mohli ohroziť hospodársku súťaž na trhu elektronických kníh.

obrazok Microsoft plánuje uľahčiť prístup k dokumentom a fotografiám na webe. Viac ako tretina Čechov a Slovákov pristupuje k e-mailom cez mobilný telefón.

obrazok O víťazovi tendra bude teraz rozhodovať výberová komisia zložená z piatich členov, ktorých vymenoval predseda TÚ SR Ladislav Mikuš.

obrazok Súťaž Cena ITAPA je určená tak inštitúciám verejnej správy, ako aj akademickým inštitúciám či dodávateľom z oblasti informačných a komunikačných technológií.

obrazok Nové riešenia v portfóliu IBM SmartCloud prinášajú bezprecendentnú možnosť voľby, bezpečnosti a prenášania kritických aktivít do cloudu a využívajú ho ako platformu pre svoj biznis.

obrazok Vedci z CERN-u sú pravdepodobne blízko k prelomovému objavu. Ak sa im potvrdia výsledky o rýchlosti častíc, poprú tak špeciálnu teóriu relativity Alberta Einsteina.

obrazok Koncept spotrebiča, s ktorým Adrian Mankovecký, študent ateliéru Industrial Design VŠVU, bodoval v súťaži, nesie názov Portable Spot Cleaner.

obrazok Odolný dizajn a vodotesnosť ho predurčujú na pohyb v prírode. Možnosti napájania a montážne sety mu vytvoria miesto na akomkoľvek vozidle alebo plavidle.

obrazok Jeden samostatný rackový server IBM System x(r) s DB2 zabezpečil viac ako tri milióny transakcií za minútu.

obrazok Nový video elektroencefalograf s bezdrôtovým pripojením využívajú lekári Kliniky detskej neurológie DFNsP v Bratislave.

obrazok Nová zrkadlovka Sony A35 využíva snímač APS HD CMOS Exmor s rozlíšením 16,2 megapixlov a technológiu polopriepustného zrkadla „Translucent Mirror“ .

obrazok Service Innovations Labs výrazne rozširuje výskumný program, ktorý už takmer desať rokov využíva znalosti softwarových a priemyselných odborníkov z IBM.

obrazok Hľadáčik VF-3 poskytuje 100% pokrytie záberu a viac ako štvornásobné rozlíšenie v porovnaní s konkurenciou.

obrazok BASF zintenzívňuje výskum a vývoj inovatívnych produktov pre trvalú elektromobilitu.

Menu

Sponzorované odkazy


Horoskop

Kurzový lístok

Kurzy platné :   18.05.2018
dolar
uro - USD
1.1781
japonsko
uro - JPY
130.69
česko
uro - CZK
25.590
veľká británia
uro - GBP
0.87325
hungaria
uro - HUF
317.68
poľsko
uro - PLN
4.2950
švajciarsko
uro - CHF
1.1773

Copyright © 2007-2018 www.balunet.eu