balunet.eu
Domov Kontakt-web-formular Sitemap Atom

KulturaPestrú ponuku viac ako dvadsiatich filmov pripravila v marci pre svojich divákov Nostalgia, prvé digitalizované klasické kino v Bratislave, ktoré premieta vo vynovenej kinosále Spoločenského domu Nivy na Súťažnej 18, ktorá nedávno prešla rozsiahlou rekonštrukciou vrátane výmeny sedačiek. Divákov nečaká len oveľa väčšie pohodlie, ale i zaujímavý marcový program, v ktorom nebudú chýbať aktuálni oscaroví víťazi, ale ani nové slovenské filmy či tradičné piatkové predstavenia pre rodičov s deťmi.


Cenu pre najlepší film dostala dráma Moonlight. Tú za víťaza vyhlásili až po upozornení tvorcov La La Landu, ktorí už na pódiu ďakovali za svoj triumf.


Cenu pre najlepší film dostala v noci na pondelok dráma Moonlight. Tú za víťaza vyhlásili až po upozornení tvorcov La La Landu, ktorí už na pódiu ďakovali za svoj triumf.


Viera Topinková začínala v činohre Divadla Jonáša Záborského v Prešove a v roku 1958 sa stala členkou Činohry SND.


Štvorčlenná formácia sa predvedie najprv 27. októbra v pražskej Meet Factory a o dva dni neskôr vo viedenskej hale Gasometer.


Koncerty sa uskutočnia 26. júna v Papp László Sportaréne v Budapešti a o deň neskôr v pražskej O2 Arene.


Najviac nominácií, rekordných 14, mal romantický muzikál La La Land, ktorý ovládol už filmové ceny Zlatý glóbus. Takýto počet nominácií mal iba Titanic v roku 1997 a snímka Všetko o Eve v roku 1950.


Oscarovú noc ovládol La La Land, najlepším filmom je však Moonlight.


Bill Paxton zomrel na následky komplikácií spojených s bližšie nešpecifikovanou operáciou.


Anticeny za to najhoršie, čo v minulom roku priniesol filmový priemysel, udeľujú tradične deň pred odovzdávaním Oscarov.


V prvom ročníku odovzdávali ceny Akadémie 16. mája 1929 na slávnostnej večeri v Blossom Room hollywoodskeho hotela Roosevelt. Prítomných bolo približne 270 hostí a vstupenka stála päť dolárov.


Udeľovanie prestížnych zlatých sošiek sprevádza zakaždým dostatok pozornosti i napätia. V tomto roku navyše filmoví odborníci špekulujú aj o prekvapujúcich víťazoch. A reagujú aj stávkové spoločnosti. Pri zaujímavých kurzoch si tak aj divák zo Slovenska môže pekne prilepšiť a zvýšiť si napätia zo sledovania.


Súd nevyhovel žiadosti prokuratúry, aby na procese o sexuálnom napadnutí Andrey Constand svedčilo trinásť žien, ktoré komika obvinili zo sexuálneho obťažovania.


Na novinke sa podieľali aj Frank Ocean a Migos.


V novinke použili aj doteraz nezverejnené zábery.

Menu

Sponzorované odkazy


Horoskop

Kurzový lístok

Kurzy platné :   25.04.2018
dolar
uro - USD
1.2185
japonsko
uro - JPY
133.03
česko
uro - CZK
25.466
veľká británia
uro - GBP
0.87380
hungaria
uro - HUF
313.20
poľsko
uro - PLN
4.2241
švajciarsko
uro - CHF
1.1986

Copyright © 2007-2018 www.balunet.eu