balunet.eu
Domov Kontakt-web-formular Sitemap Atom

Rozhovory - balunet.eu

» Pridat stránku, odkaz

Rozhovory


obrazok „Tá mladosť je tak zaujímavá, toľko vecí som si pamätal, až som to napísal...“ hovorí Juraj Jakubisko o svojej autobiografii.

obrazok Tréner "belasých" Rostislav Čada je poverčivý. Prezradil, že hokejky hráčov sú preňho tabu, nikdy sa ich nedotýka.

obrazok Slovensko bude mať na olympiáde sedem streleckých nádejí. Jednou z nich je puškárka Daniela Pešková. Húževnatá športovkyňa sa chce v Londýne umiestniť lepšie ako v Pekingu.

obrazok Urológ Ján Breza o tom, aká je situácia v oblasti transplantácií obličiek na Slovensku 40 rokov od prvého úspešného zákroku.

obrazok Dekan fakulty Slovenskej zdravotníckej univerzity Svetozár Dluholucký hovorí, že kvalita života sa bez očkovania udržať nedá.

obrazok Mladší brat Madonny, Christopher Ciccone, prišiel na Slovensko, aby v spolupráci s tunajšou firmou navrhol vlastnú radu topánok.

obrazok Slovenský hokejista pôsobiaci v Diname Moskva v rozhovore pre Webnoviny porozprával, akú úlohu v jeho živote zohráva hokej, o svojich prvých krokoch v Moskve aj o vzťahu k národnému mužstvu

obrazok Od 4. do 9. novembra sa bude konať 13. ročník Medzinárodného filmového festivalu Bratislava. O prípravách, programe, ale aj o stave súčasného filmu hovorí srbský filmový kritik, pedagóg a producent, ktorý stojí na čele programového tímu festivalu - Nenad Dukić

obrazok Šestnásťročná speváčka spolu s jej rovesníkom Noahom Ellenwoodom sa okrem nahrávania spoločného duetu venujú príprave vlastných albumov.

obrazok Spevák Richard Müller sa v hoteli Hubert pod Vysokými Tatrami s kapelou pripravuje na Potichu tour 2. Porozprával nám o pripravovanom koncertnom turné, boxe Všetko, či vzťahu k Vysokým Tatrám.

Slovakia breached the rights of the public to participate in authorization proceedings on the completion of the nuclear power plant in Mochovce.

Slovakia breached the rights of the public to participate in authorization proceedings on the completion of the nuclear power plant in Mochovce.

obrazok Štyrikrát po sebe najlepší DJ na svete Holanďan Armin van Buuren začínal svoju kariéru ako devätnásťročný v holandských kluboch ID a T Radio. Jeho radiovú šou A State of Trance počúva týždenne viac ako 10. mil fanúšikov

obrazok Kormidelník HK Poprad Ján Jaško v rozhovore pre portál Webnoviny.sk opisuje náladu v mužstve "Kamzíkov" po postupe do finále slovenskej hokejovej extraligy.

obrazok „Detektívom chce človek zostať celý život,“ myslí si charizmatický nemecký herec Sebastian Koch, ktorého sme spolu s režisérom Davidom Ondříčkom a herečkou Soňou Norisovou vyspovedali cez prestávku počas nakrúcania detektívky V tieni.

Menu

Sponzorované odkazy


Horoskop

Kurzový lístok

Kurzy platné :   25.04.2018
dolar
uro - USD
1.2185
japonsko
uro - JPY
133.03
česko
uro - CZK
25.466
veľká británia
uro - GBP
0.87380
hungaria
uro - HUF
313.20
poľsko
uro - PLN
4.2241
švajciarsko
uro - CHF
1.1986

Copyright © 2007-2018 www.balunet.eu