balunet.eu
Domov Kontakt-web-formular Sitemap Atom

Slovensko - balunet.eu

» Pridat stránku, odkaz

Slovensko

obrazok Muž, podozrivý z podvodov a zneužitia právomoci verejného činiteľa prepísal podľa prokuratúry niekoľkokrát pozemky a nehnuteľnosti na svojich blízkych či iných ľudí.

obrazok Silný vietor v Skalici narobil aj ďalšie škody. Odtrhol časť plechového prekrytia balkóna na štvrtom poschodí domu.

obrazok Stavba polyfunkčného súboru je podľa obyvateľov z Jasovskej v rozpore so stavebným povolením i územným rozhodnutím.

obrazok Bývalého ministra školstva Martina Fronca trápi, že vzdelanie, teda vedomosti, už nie sú hodnotou. Hodnotou je maximálne diplom a vysvedčenie.

obrazok SNS vyzýva funkcionárov i politikov, aby si zo zimných olympijských hier nerobili rodinné výlety za štátne peniaze.

obrazok Minister vnútra Robert Kaliňák novinárom povedal, že akcie tohto typu ako v rómskej osade Budulovská v Moldave nad Bodvou sa robili a budú sa robiť.

obrazok Vyšetrovanie smrti Lucie Luknárovej, ktorú mŕtvu schovávali v bratislavskom byte, už dozoruje prokuratúra v Trnave.

obrazok Na Slovensku žije podľa štatistík jeden z najnižších počtov v celej Európskej únii. Slovensko je napriek nízkemu počtu cudzincov treťou najhoršie integrujúcou krajinou.

obrazok Podľa Moravčíka Smer-SD umelo vytvára pracovné miesta, čo môže ovplyvniť výsledok parlamentných volieb v prospech vládnej strany.

obrazok Prokurátor z Nitry rozhodol o prepustení pätice mužov, obvinených z októbrového útoku na ľudí z baru v Nitre. Prvotná analýza kauzy generálnej prokuratúre nestačila.

obrazok Od prvého februára dôjde k zmenám v košickej MHD.

obrazok Klub priateľov mestskej hromadnej a regionálnej dopravy organizuje s Dopravným podnikom Bratislava 5. februára v Bratislave jazdu historickou električkovou súpravou

obrazok Zo štatistiky HaZZ vyplýva, že denne vzniklo v priemere 27 požiarov so škodou takmer 79-tisíc eur. Štyri lesné požiare v Tatrách spôsobili vlani škody za 50-tisíc eur.

obrazok Šéf slovenskej diplomacie Miroslav Lajčák sa stretol so svojim ukrajinským rezortným kolegom Leonidom Kožarom.

obrazok Nasledujúce dva mesiace môžu záujemcovia navštíviť päť sprístupnených jaskýň, okrem Domice a Važeckej jaskyne sú pre verejnosť prístupné jaskyne Belianska, Bystrianska a Demänovská jaskyňa slobody.

Menu

Sponzorované odkazy


Horoskop

Kurzový lístok

Kurzy platné :   26.04.2018
dolar
uro - USD
1.2168
japonsko
uro - JPY
132.87
česko
uro - CZK
25.472
veľká británia
uro - GBP
0.87100
hungaria
uro - HUF
312.80
poľsko
uro - PLN
4.2360
švajciarsko
uro - CHF
1.1976

Copyright © 2007-2018 www.balunet.eu