balunet.eu
Domov Kontakt-web-formular Sitemap Atom

Šport

Svetový pohár po ázijskej zastávke ešte má na programe dve európske podujatia: 10. - 12. marca vo fínskom Kontiolahti a 17. - 19. marca v nórskom Osle-Holmenkollene.

Kevin Krawietz v úvodnom kole na challengeri vo Vroclave podľahol Lukášovi Lackovi.

Marián Gáborík má na konte 788 kanadských bodov.

Martin Murcko bol na skusoch v Manchestri aj v decembri - v akadémii konkurenčného City.

Vladivostok vyrovnal sériu s Avangardom Omsk, stav 2:2 na zápasy je aj v súboji Barys Astana - Traktor Čeľabinsk.

Department Vendée bude šiesty raz hostiteľom Grand Départ.

Podľa nového modelu odohrá 12 účastníkov Fortuna ligy najprv 22-kolovú základnú časť, v ktorej sa stretne každý s každým raz doma a raz vonku.

Na štarte pretekov na 10 km klasickou technikou bolo 62 pretekárok z 29 krajín. Podmienky aktérkam sťažoval nový mokrý sneh, ako aj plusové teploty vzduchu a vysoká vlhkosť.

Peter Budaj výmenu nečakal, ale teší sa na novú šancu. V Tampe bude bojovať o miesto v bránke s mladým Andrejom Vasilevským.

Minnesotu opäť kvári mumps, Pominville a Parise v karanténe.

Warriors v súboji na palubovke Philadelphie potiahol Kevin Durant. Do zostavy Clevelandu sa po chorobe vrátil LeBron James. Toronto predĺžilo šnúru víťazstiev na štyri, Indiana zaskočila Houston.

CSKA sa potrápilo v Helsinkách, keď o tesnom víťazstve 1:0 po predĺžení rozhodlo až v 76. minúte.

Kluby zaplatia za vyčíňanie divákov pri príležitosti zápasu Ligy majstrov, v ktorom Dynamo zvíťazilo vysoko 6:0.

Tridsaťdvaročný pilot zdolal Sebastiana Vettela z tímu Ferrari tesne o 113 tisícin sekundy.

Tridsaťpäťročný niekdajší líder svetového rebríčka momentálne figuruje na 10. pozícii v singlovom renkingu po vynechaní druhej polovice sezóny 2016.