balunet.eu
Domov Kontakt-web-formular Sitemap Atom

Svet


obrazok Americký minister zahraničných vecí John Kerry si myslí, že budúcnosť Ukrajiny patrí do EÚ. Jeho ruský partner však Západ skritizoval za zasahovanie do vnútorných záležitostí Kyjeva.

obrazok Počasie si v južnom Východnom Tirolsku vyžiadalo aj dve obete.

obrazok Rusko a Bielorusko zakázali dovoz litovského bravčového krátko po tom, ako v pobaltskej krajine objavili výskyt prasacieho moru u dvoch diviakov.

obrazok Muž bol členom tímu, ktorý sa snaží pripevniť k vraku 30 masívnych nádrží naplnených vzduchom, s pomocou ktorých chcú loď nadvihnúť tak, aby ju bolo možné odtiahnuť.

obrazok Vulkán Sinabung naposledy vybuchol v roku 2010, keď zabil dvoch ľudí.

obrazok V niektorých oblastiach Srbska má vrstva snehu až niekoľko metrov a srbské úrady preto uzavreli aj jeden z hraničných prechodov s Maďarskom.

obrazok Svetové mocnosti sa pritom nevedia dohodnúť na tom, prečo prvé kolo rozhovorov nebolo úspešné. Druhé kolo rokovaní by sa malo uskutočniť o týždeň.

obrazok Nepokoje otriasajú thajským Bangkokom už od novembra a doteraz si vyžiadali desať obetí. K sobotňajším násilnostiam prišlo v čase, keď sa krajina pripravuje na nedeľňajšie predčasné voľby.

obrazok Saudská Arábia aj napriek pošramoteným vzťahom zostáva najbližším arabským spojencom Washingtonu.

obrazok Voči zosadenej hlave Egypta vedú štyri procesy. Obvinený je z organizovania úteku väzňov spred troch rokov, podpory terorizmu, vyzývania svojich podporovateľov k násiliu a urážky súdu.

obrazok V niektorých oblastiach má vrstva snehu až niekoľko metrov a srbské úrady preto uzavreli aj jeden z hraničných prechodov s Maďarskom.

obrazok Európska únia ešte v minulý týždeň pozastavila platnosť viacerých sankcií proti Iránu po tom, ako Teherán začal implementovať prelomovú dohodu o obmedzení jeho jadrového programu z konca novembra.

obrazok Jeden z hlavných opozičných lídrov Arsenij Jaceňuk vyzval západné krajiny, aby pomohli vyriešiť patovú situáciu v jeho krajine.

obrazok Počas jednodňovej návštevy najvyšší predstavitelia Británie a Francúzska diskutovali o otázkach obrany a energetiky.

obrazok Nález pápežovej krvi sa skrýval v garáži patriacej dvom mužom zadržaných v súvislosti s prípadom.

Menu

Sponzorované odkazy


Horoskop

Kurzový lístok

Kurzy platné :   25.04.2018
dolar
uro - USD
1.2185
japonsko
uro - JPY
133.03
česko
uro - CZK
25.466
veľká británia
uro - GBP
0.87380
hungaria
uro - HUF
313.20
poľsko
uro - PLN
4.2241
švajciarsko
uro - CHF
1.1986

Copyright © 2007-2018 www.balunet.eu