balunet.eu
Domov Kontakt-web-formular Sitemap Atom

ZdravieBratislavská NeoVízia sa tak stala prvou slovenskou očnou klinikou, ktorá aj podľa prísnych oficiálnych kritérií udáva technologický trend v očnom lekárstve.


Svetová zdravotnícka organizácia zverejnila zoznam najnebezpečnejších baktérií, ktoré sú odolné voči viacerým druhom antibiotík a predstavujú nebezpečenstvo pre nemocnice, domy opatrovateľskej služby či osoby s oslabeným imunitným systémom.


Vedeli ste, že až 90 percent informácií, ktoré sa dostanú do mozgu, má vizuálnu povahu? O dôvod viac starať sa o oko - náš dominantný zmysel už od útleho detstva. Tipy pre zdravé oči už v škôlke môžu byť aj hravé, čo váš drobec len ocení.


Konzumácia väčšieho množstva ovocia a zeleniny podľa odborníkov znižuje riziko rakoviny, srdcovo-cievnych ochorení či predčasného úmrtia.


Nebezpečný je výrobok na starostlivosť o pleť s názvom Superskin Concentrate aj krém s medovkou a malinou s názvom Cream multi-purpose with melissa and raspberry.


Liek na diabetickú nohu bol vyvinutý na Kube a Kubánci jeho poskytnutím Slovensku tak splatili dlh voči našej krajine.


Niektoré ochorenia nás bežne potrápia každý rok, niektoré sú vážne a všeobecne známe, ale počuli ste už takýchto zdravotných komplikáciách?


Medzinárodný deň epilepsie, ktorý pripadá na druhý februárový pondelok, má upriamiť pozornosť na problematiku ľudí s epilepsiou a zvýšiť povedomie o tejto neurologickej poruche.


Prostredníctvom aplikácie Lentalk, ktorá sa dá stiahnuť zdarma, môže autistické dieťa lepšie porozumieť okoliu a dať jednoduchšie vedieť o svojich potrebách.


Proteínová substancia dokáže vytvoriť takzvanú ischemickú toleranciu, ktorá zabraňuje náhlemu odumieraniu mozgových buniek.


Nadmerné užívanie internetu, ktoré negatívne vplýva napríklad na štúdium, prácu, osobnú hygienu a podobne, je len jedným prejavom, za ktorým je však iný, základný problém.


Počet chorých na chrípku v porovnaní s predchádzajúcim týždňom klesol o 21,3 percenta. Najviac chorých bolo medzi mladými vo veku šesť až 14 rokov., komplikácie zaznamenali v 1986 prípadoch.


Vnútrodreňový predlžovací klinec je vhodný na korekciu deformít od troch do ôsmich centimetrov u detí a adolescentov do 19 rokov.


Cítite, že na vás niečo lezie? Ak áno, máme pre vás pár vynikajúcich tipov, ako začínajúce ochorenie včas stopnúť.


Okrem toho táto cenná zelenina predstavuje prírodné antibiotikum. Dokonca vďaka nej môžeme i schudnúť.

Menu

Sponzorované odkazy


Horoskop

Kurzový lístok

Kurzy platné :   25.04.2018
dolar
uro - USD
1.2185
japonsko
uro - JPY
133.03
česko
uro - CZK
25.466
veľká británia
uro - GBP
0.87380
hungaria
uro - HUF
313.20
poľsko
uro - PLN
4.2241
švajciarsko
uro - CHF
1.1986

Copyright © 2007-2018 www.balunet.eu