balunet.eu
Domov Kontakt-web-formular Sitemap Atom

Životný štýl - balunet.eu

» Pridat stránku, odkaz

Životný štýl


obrazok Realitná agentka a developerka Zhang Xin vyrastala v chudobe a od svojich 14-tich rokov bola nútená k ťažkej práci v miestnej továrni. Dnes sa jej majetok šplhá do výšin – na konte má viac úspor ako Donald Trump, Steven Spielberg či Oprah Winfrey.

obrazok Jeden z panelákov novej rezidenčnej štvrti v čínskom meste Si-an priamo zasahuje do nedávno dokončenej diaľnice. Jeho obyvatelia sa však odmietajú opätovne sťahovať.

obrazok Denisa s dokonalými mierami potvrdila na súťaži Miss Tourism Queen International 2013, že krása slovenských žien nemá vo svete konkurenciu. Zhodnoťte sami.

obrazok Prvenstvo na medzinárodnej súťaži Miss Bikini Universe 2013 získala slovenská modelka Miriam Mattová.

obrazok „Tatarákové“ inšpirácie aj exkluzívny tri trip steak doplnia tradičnú “lávovú“ ponuku.

obrazok Prepitné v podobe tiketu do lotérie mladej čašníčke prinieslo rozprávkovú výhru.

obrazok Kupec vraj spolu s ním nadobudol aj vozový park dvojice.

obrazok Už vtedy mu vraj nerobilo problém osloviť dievča.

obrazok Mladý softvérový inžinier dal bezdomovcovi na výber – sto dolárov v hotovosti alebo notebook a dvojmesačný kurz programovania. Bystrý bezdomovec si zvolil druhú možnosť.

obrazok Zbaviť sa všetkého, čo nebolo vyrobené vo Francúzsku, môže znamenať život bez chladničky, práčky či bicykla. Benjamin Carle, 25-ročný novinár z Paríža tvrdí, že takýto život má svoje výhody.

obrazok „Mohlo to byť oveľa horšie,“ uviedla umelkyňa Emily Helck, ktorá v minútovom videu zachytila svoj 365-dňový boj s rakovinou prsníka.

obrazok Americký tvorca, ktorý bol od roku 1997 kreatívnym riaditeľom francúzskeho módneho domu, sa chce sústrediť na vlastnú módnu značku.

obrazok Dôchodca, ktorý meria 41 cm, sa možno čoskoro zapíše do Guinnessovej knihy rekordov.

obrazok Nechajte sa zlákať legendou a doprajte si pohodlie pre vaše nohy v zimných mesiacoch s novinkou NOVESTA WINTER STAR.

obrazok Nedokončená dominanta Barcelony sa blíži k svojej finálnej verzii. Architekti nedávno potvrdili, že na 100. výročie úmrtia Antonia Gaudího sa nad metropolou bude týčiť hotová stavba s 18 vežami.

Menu

Sponzorované odkazy


Horoskop

Kurzový lístok

Kurzy platné :   25.04.2018
dolar
uro - USD
1.2185
japonsko
uro - JPY
133.03
česko
uro - CZK
25.466
veľká británia
uro - GBP
0.87380
hungaria
uro - HUF
313.20
poľsko
uro - PLN
4.2241
švajciarsko
uro - CHF
1.1986

Copyright © 2007-2018 www.balunet.eu